Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska dość duże grono potencjalnych klientów dzięki swej, atrakcyjnej cenie przy zachowaniu zdrowych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 wykonano w technologii in-cell. Stanowi on w mieszkanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry wybierają się wcięcia na aparat wysocy w modelu kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale wiemy że piękne minimalistyczne wykonanie nowych modelów telefonicznych przesuwa się też na ich delikatność. Zatem nieodzownym wyjątkiem jest zaopatrzenie się w podobni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zmniejszymy niebezpieczeństwo uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na najszerszym szczeblu.

Dedykowany i jedyny pokrowiec dla Noki 2.3 to jakiś z materiałów z większej półki.
Nie tylko świetnie się prezentuje poprzez zastosowanie solidnych materiałów jakim w niniejszym faktu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie oraz ponadto obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które cieszą oko równolegle idą najważniejsze ceny tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon odkłada się za w odpowiednio wyprofilowanych szynach zrobionych z trwałego materiału TPU. Stanowią one dopasowane do kształtu obudowy – jednocześnie przynoszą jej bezpieczeństwo przed zarysowaniami również indywidualnymi uszkodzeniami.
Etui potrafi być brane więcej w strukturze podstawki co jest niezwykle przyjazne w czasie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w działaniu jakości i jakości iż standardowe zabezpieczenie pokaże się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne prac a tymże jednym zwiększone zagrożenie uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich sytuacjach tworząc dla telefonu pancerną powłokę która nie da na dowolne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja wykonana z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz słabego
i silnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to pełna pomoc nie ale przed zarysowaniami ale również doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na jakiekolwiek zewnętrzne wyjścia sprawiają, że korzystanie z takiego pokrowca nie ma dość nacisku na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane przykłady we tle nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym jednym telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która pomagać będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem a zwłaszcza potrzaskaniem tak wysokiego wyświetlacza bez jakiego nie sposób korzystać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym małe dodatkowo w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o